بازی بقا در بین زامبی ها آیکون

NearEscape

بازی بقا در بین زامبی ها
4.1 (1073) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ماجراجویانه

NEARESCAPE شهری را نمایش می‌دهد که توسط ویروس‌ها انسان‌هایش تبدیل به زامبی شدند و قهرمان‌های قصه ما زمانی که از خواب بیدار می‌شود با محیطی وحشتناک روبه‌رو می‌شود که پر از مردگان متحرک است و تنها خاطرات ضعیفی در ذهنشان به آن‌ها یادآور می‌شود که دلیل زامبی شدن دوستانشان مجله‌ها بودند و حال آن‌ها در این دنیای بزرگ که توسط برج و خانه احاطه‌شده باید بدون آسیب دیدن زنده بمانند.

آن‌ها برای زنده ماندن نیاز به قضا دارند و یافتن غذا در این شهر کار ساده‌ای نیست پس باید خطر کنند از پناهگاه‌هایشان بیرون آیند و به مراکز فروش بروند و کمی غذا بردارند.البته زامبی‌ها کور هستند و اگر بی‌سروصدا کارهایشان را انجام دهند آن‌ها را نمی‌بینند.حال تصور کنید در بازی فوق شما در نقش یکی از این قهرمان‌ها باشید آیا می‌توانید از پس چالش‌ها برآیید؟ اگر چنین است بازی را دانلود کنید و برای زنده ماندن در آن تلاش کنید.

 

 

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 0.92.03
  • اندازه : 74M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 2019/11/02
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

دیدگاهتان را بنویسید

پرش به لینک دانلود