آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ZONA Shadow of Lemansk v2.05.05 + data

در سال 2014 انفجاری مهیب باعث شده انسان‌های بسیاری کشته شوند و فقط چند نفر که در منطقه چرنوبیل مخفی‌شده بودن زنده بمانند. این حادثه ناگهانی باعث شد دیگر زمین جای مناسبی برای زندگی نباشد و افزون بر مواد رادیواکتیو اشعه‌های خورشید هم حیات را از سطح آن پاک کردند و انسان‌هایی که باقی‌مانده بودند برای سالم ماندن به اعماق تونل‌های مخوف رفتند ولی در میان این‌همه حادثه ناگوار دختری Serioga به دنیا آمد تا نشان دهد هنوز هم امیدی به تغییر انسان‌ها هست.او بزرگ شد و اکنون‌که سال 2034 است به نظر می‌رسد پس‌ازآن همه مشکلات دیگر زندگی روی خوب اش را به انسان‌ها نشان می‌دهد اما این‌گونه نیست در پناهگاهی که او زندگی می‌کند مردم در حال جمع‌آوری سلاح و مواد غذایی هستند و شما که نقش Serioga را در گیم ZONA Shadow of Lemansk بازی می‌کنید باید به این جنگ 20 ساله خاتمه بدهید و خونریزی را به پایان برسانید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود