آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی آموزشی ماشا و میشا آیکون

Masha and the Bear. Educational Games

بازی آموزشی ماشا و میشا
4.0 (129577) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , کودکانه

یکی از مهیج‌ترین نوع بازی‌ها در تلفن‌های هوشمند که پدر و مادرها برای فرزندان خود به دنبال آن هستند بازی‌هایی آموزشی هست . این بازی‌ها برای کودکانمان که آینده‌سازان این سرزمین هستند مناسب است چراکه می‌تواند به رشد و پویایی آن‌ها درنهایت جامعه کمک بزرگی کند . بازی Masha and the Bear. Educational Games که بر اساس شخصیت‌های کارتون ماشا و دوستانش مانند خرس , گرگ , پنگوئن , سنجاب , خرگوش و … ساخته‌شده است برای آموزش به کودکان زیر 6 سال در نظر مناسب است. این گیم دارای 6 هدف اساسی نیز هست .

  1. آشنایی بارنگ‌ ها: که کودک شما را با رنگ‌ها و ترکیب آن آشنا می‌سازد
  2. جستجوی واژگان :یکی از مهم‌ترین اهداف این بازی جستجوی واژگان در زبان‌های مختلف است
  3. بهبود حافظه کودک :به درک بهتر مفاهیم و حافظه کمک بزرگی می‌کند
  4. حل پازل‌ها :حل پازل در اندازه و اشکال گوناگون
  5. آشنایی با موسیقی :بازی و آشنایی با آلات موسیقی
  6. یادگیری اعداد: بازی و حفظ کردن اعداد از 1 تا 10

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 5.0
  • اندازه : 27M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/10/24
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود