آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Baby Panda’s Treasure Island v8.30.10.00

انسان‌ها به‌ویژه کودکان همواره به دنبال یافتن چیزهای جدید و کنجکاوی هستند . ازاین‌رو همان‌طور که در فیلم‌ها دیده‌ایم و در قصه‌ها خوانده‌ایم انسان‌ها اکثراً این کنجکاوی‌ها را در قالب یک جزیره ناشناخته و یا یک محیط اسرار امیر نشان داده‌اند . داستان پاندای قصه ما نیز در همین راستا بوده و قرار است همراه با کودکانمان چیزهای جدید و شگفت‌انگیزی را پرده‌برداری کند . در بازی Baby Panda’s Treasure Island بایستی به همراه پاندا به یک جزیره ناشناخته رفته و اشیا پنهان زیر شن و ماسه‌ها , بطری‌های حاوی نامه , خرچنگ‌های گمراه و اسباب‌بازی‌های جالب را کشف نماید . این بازی همان‌طور که معلوم است به هوش و ذکاوت کودک توجه ویژه‌ای داشته و آن را در بازی پیاده‌سازی کرده است .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود