آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mini Hospital v1.1.9

امروزه با افزایش جمعیت شهرها نیاز به خدمات آموزشی , پزشکی , خدماتی و … برای همگان نیاز هست , ازاین‌رو خدمات پزشکی مخصوصاً بیمارستان‌ها نقش به سزایی در این امر ایفا می‌کنند . در بازی Mini Hospital که یکی از جالب‌ترین بازی‌ها برای دستگاه‌های اندرویدی هست شما بایستی در نقش یک مدیر بیمارستان امور متفاوتی را در دست بگیرید . می‌توانید بیمارستان خود را شخصی‌سازی و تزیین کنید , اتاق‌های جدیدی مانند سونوگرافی , زایمان , دندانپزشکی و … بسازید , کارکنان جدید و حرفه‌ای را استخدام نموده و برای هرچه بهتر شدن بیمارستان خود جلسه‌های آموزشی تشکیل دهید به یاد داشته باشید برای همه این امور بایستی سکه جمع‌آوری کرده و مرحله‌به‌مرحله پیش بروید .

 

تغییرات نسخه 1.1.9 :

رفع مشکلات جزیی

اضافه شدن آهنگ های کریسمس به بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود