بازی حکم حرفه ای آیکون

pasour hokm

بازی حکم حرفه ای
4.1 (5419) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , کارتی

یکی بازی‌های کارتی قدیمی که طرفداران بسیاری هم در ایران دارد بازی حکم است در این بازی شما 52 عدد کارت دارید که به 4 دسته 13 تابی تقسیم‌شده‌اند و هر دسته نشانی دارد که ما آن‌ها را بانام‌های خشت، خاج، دل و پیک می‌شناسیم. این سیزده کارت شامل اعداد یکتا ده و کارت‌های سرباز، بی بی و شاه می‌شوند که هرکدام ارزشی دارند مثلاً کارت شماره یک (تک) بیشترین ارزش را دارد بعد کارت شاه سپس بی بی و بعد آن‌ها سرباز و در انتها اعداد که هر چه مقدارشان بیشتر باشد ارزش بیشتری دارد.

در این بازی فردی که مسئول پخش کردن کارت‌هاست که در ابتدا باید کارت‌ها را بین افراد تقسیم کند و هرکسی که اولین تک را به دست آورد حاکم می‌شود می‌تواند حکم را مشخص کنید حکم باید شامل نشان‌های گفته‌شده در بالا باشد یعنی خاج، خشت، دل یا پیک. پس از مشخص شدن حکم کارت به‌صورت مساوی بین افراد تقسیم می‌شود و اولین کارت توسط حاکم روی میدان بازی انداخته می‌شود و سایر افراد باید بر اساس آن کارت خود را بیندازند هرکسی که کارت اش ارزشی بیشتری داشته باشد دست را برای خود می‌کند. این انداخت کارت‌ها تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که تعداد دست‌های یک نفر یا یک گروه به عدد هفت برسد. هر کس هفت دست را برای خود کند در دور بعدی حاکم خواهد بود. pasour hokm همین بازی است که اکنون به دستگاه‌های اندرویدی آمده و می‌تواند شما را برای مدت‌زمان بسیاری سرگرم کند. در این بازی شما می‌توانید با افراد بسیاری از سراسر گیتی رقابت کنید.

ویژگی که بازی فوق را نسبت به سایر بازی‌های کارتی متمایز می‌کند در درجه اول قدمت و محبوبیت اش است و در درجه دوم امکان انجام آن به‌صورت تک‌نفره و آنلاین است.

 

 

ویژگی ها :

استفاده از موسیقی های ایرانی

امکان استفاده زا حالت سرعتی

گیم پلی یک دست

استفاده از قوانین قدیمی حکم

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.6.0
  • اندازه : 8M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/05/05
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار
  • داکتر

  • حکم نرس چگونه است

    • کمتر برگ سر است و حکم ندارد از دو لول به بالا کمترین ارزش را دارن

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود