آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MathLand Full Version: Mental Math Games for kids v1.95

MathLand Full Version: Mental Math Games for kids یک بازی آموزش ریاضی هست که بسیار هوشمندانه طراحی‌شده و مخاطب‌های بازی کودکان می‌باشند . در این بازی سعی شده است تا با طراحی کودکانه و گرافیکی زیبا هر چه‌بهتر درس ریاضی نیز آموزش داده شود . در این بازی دزدان دریایی سنگ‌های مقدس و قیمتی را به غارت برده‌اند . کودکان نیز باید برای رسیدن به این سنگ‌ها پازل‌ها و معماهای چالشی را حل کرده تا مرحله‌به‌مرحله پیش روند . برای این پازل ها مسائل مربوط به ریاضی نیز در لابه‌لای آن‌ها گنجانده‌شده تا علاوه بر بازی مهارت‌هایی نظیر یادگیری اعداد از 1 تا 10 , مرتب کردن اعداد , جدول‌ضرب و جمع و تفریق نیز آموزش داده می‌شود . کودکان با پشت سر گذاشتن مراحل به عملیات سخت‌تر ریاضی‌مانند تقسیم‌کار کردن با آن نیز آشنا می‌شوند .

 

تغییرات نسخه 1.95 :

اضافه شدن جزایر جدید به بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود