آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Teeter Pro – free maze game v2.0.2

در راه رسیدن به هدف ممکن است چاله و چاه های بسیاری باشد و کسی می تواند آن ها به سلامت عبور کند که هنگام گام برداشتن هایش از قدم هایش مطمئن باشد این اطمینان زمانی حاصل می شود که مسیر را بررسی کرده باشید و برای هر شرایطی آماده شوید. بازی گوی فلزی غلطانی است که در مسیر مار پیچ می باشد و شما باید با تکان دارد مارپچ آن را به سمت خط پایان هدایت کنید. در این بازی تمرکز و استفاده از دیواره های مارپیچ حرف اول را می زند پس برای گذاشتن از 120 مرحله ای که پیش روی تان است این نکات را فراموش نکنید.

 

ویژگی ها :

گرافیک عالی

کم حجم

حالت تمام صفحه

بروز رسانی منظم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود