آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی تخته ای مارها و نردبان آیکون

Snakes & Ladders King

بازی تخته ای مارها و نردبان
4.0 (300204) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , تخته ای

عده‌ای از کاربران علاقه‌ی بسیاری به بازی‌های تخته‌ای مخصوصاً مارپله دارند چراکه برایشان نوستالژیک هست . درگذشته که مانند امروز بازی‌های کامپیوتری رشد نکرده بودند مردم با این‌گونه بازی‌ها خاطره سازی می‌کردند . امروز قصد داریم تا بازی Snakes & Ladders King را خدمت شما معرفی کنیم تا یاد و خاطره گذشته برای شما زنده شود . در این بازی همان‌گونه که خودتان اطلاع دارید برای رسیدن به عدد 100 یا همان مقصد اصلی بایستی از میان چالش‌های گوناگون که برخی مانند نردبان به شما کمک کرده و برخی مانند مار باعث سقوط شما می‌شوند عبور کرده تا برنده شوید . این بازی به‌صورت 2 تا 4 نفره انجام می‌پذیرد . از ویژگی‌های این بازی می توان به 3 حالت کلاسیک , حالت یک نفره با خود کامپیوتر و حالت چند نفره نیز اشاره کرد .

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 20.04.02
  • اندازه : 15M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1399/09/08
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود