آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Flippy Race v1.1

آیا شما به بازی‌های سرعتی و هیجان‌انگیز علاقه دارید ؟ بازی Flippy Race از سری بازی‌های سرعتی هست که شما در یک دریا و یا دریاچه با حجم آب بسیار بالا در  نقش یک قایق سرعتی بایستی ایفای نقش کنید . از موانع و چالش‌ها عبور کنید و سکه جمع‌آوری نمایید تا بتوانید یک مرحله را به پایان برسانید . بایستی دقت داشته باشید که برای خرید قایق‌ها و جت اسکی‌ها و امکانات بیشتر بازی باید سکه بیشتری به دست آورده تا بتوانید آن‌ها را بخرید . باید حواستان باشد که از میان موانع و رمپ‌ها به‌خوبی عبور کنید تا سریع‌تر و بهتر به خط پایان نزدیک شوید . از ویژگی‌های این بازی می‌توان به ایجاد حرکات نمایشی در هنگام برخورد با موج‌ها در هر مأموریت نیز اشاره کرد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود