آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wonka’s World of Candy – Match 3 v1.14.1312

دسته‌ای از بازی‌ها که طرفداران بسیاری نیز دارد بازی‌های سبک جورچین هست . در این بازی شما در نقش رئیس یک کارخانه شکلات‌سازی ایفای نقش می‌کنید . برای آنکه بتوانید کارخانه خود را به‌خوبی مدیریت کنید بایستی تمام بخش‌ها و اتاق‌های آن را به‌خوبی سرپا نگه‌دارید . برای این کار کافی است بتوانید تمام آب‌نبات‌ها و شکلات‌های یکرنگ را به‌صورت سه‌تایی در کنار هم قرار داده و با این کار امتیاز بیشتری را کسب نمایید . از ویژگی‌های این بازی می‌توان به حالت چند نفرِه و آنلاین و موسیقی بی‌نظیر در حین بازی نیز اشاره کرد .

 

تغییرات نسخه 1.14.1312 :

سفارشی کردن کارخانه خود به سبک دلخواه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود