آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Baby care v1.0.43

وقتی فرزندی به یک خانواده اضافه می‌شود گویی شورونشاط به آن خانواده تزریق‌شده و امید به آینده را در آن‌ها افزایش می‌دهد.ولی نگهداری از نوزاد بسیار دشوار است و ممکن است برای افرادی که اولین تجربه نگهداری از بچه را دارند بسیار دشوار باشد ازاین‌رو بهتر است در موردنیاز های کودک در سنین پایین تحقیقاتی داشته باشند یا Baby care را دانلود کنند. این بازی که البته برای کودکان 6 تا 12 سال طراحی‌شده ولی در بخش‌های متعدد اش کارهایی که برای نگهداری یک کودک نیاز است را آموزش داده مثلاً از شما می‌خواهد نوزاد را به حمام ببرید و با او بازی کنید.افزون براین در بازی فوق چالش هایی برای نگهداری از کودک در نظر گرفته شده است که در طی زمان با آن آشنا می‌شوید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • واقعا برای این بازی ممنون فقط ای کاش تجهیزات بیشتری داشت☺
    خسته نباشی?

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود