آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Grand Crime Gangster v1.4

بازی Grand Crime Gangster در سان آندریاس روایت می‌شود جایی که همه داستان‌های جنایی دنیا شروع می‌شود.جایی هرروز شاهد جرم و جنایت‌های بسیار است و افراد با سلاح‌های جنگی خود در شهر جولان می‌دهند و مردم را می‌ترسانند. در چنین شرایطی باید از زندان فرار کنید و نام خود را لیست خلاف‌کاران پاک‌کنید. پس برای یک ماجراجویی جذاب آماده شوید و به نبرد گانگسترها بروید.

در این بازی اگر از خود دفاع نکنید و دست به اسلحه نشوید کشته می‌شوید پس سلاح خود را در حالت شلیک بگذارید تا بتوانید جواب هر تهدیدی را بدهید.

 

ویژگی ها :

بازی سه بعدی است

امکان شخصی سازی گانکستر

طیف گسترده ای از سلاح و لباس های برای شخصی سازی شخصیت ها

مبازره با بازیکنان واقعی در سراسر گیتی

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود