آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Boomerang Make and Race v1.5.0

کودکی دهه پنجاه و شصتی‌ها پر از شخصیت‌هایی کارتونی است که آن دوره در تلویزیون نمایش داده می‌شد. بچه‌های آن نسل با تام و جری ماجراجویی می‌کردند و با اسکوبی دوو در دام هیولاها اسیر می‌شدند و روز سخت را با جعبه جادویی خانه‌شان سر می‌کردند.بازی Boomerang Make and Race این شخصیت‌های خاطره‌انگیز را به دستگاه اندرویدی شما دعوت کرده تا این بار کودکانتان با آن‌ها ماجراجویی نمایند و خاطرات خود را بسازند.در این بازی کودک باید با تخته‌ها ماشین خود را بسازد و رنگ‌آمیزی‌اش نماید و در انتها باشخصیت‌های کارتنی دهه شصت مسابقه دهد.

اگرمی خواهید کودکتان را به این دنیا دعوت کنید حتماً بازی فوق را دانلود نمایید

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود