آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Countdown by timeanddate.com v1.5.1

چه زیباست روزی که دنیای بی انتهای چشم ات به جهان گشوده شد و جهانی موازی را برای من به وجود آورد حال مگر می شود این رخداد مهم تاریخی را ارج ننهاد.نرم افزار Countdown by timeanddate.com در قابل یک گاه شمار وارونه زاد روز عزیزان تان را یاد آوری می کند.این برنامه می تواند داده هایش را از شبکه های اجتماعی که در آن عضو هستدید مثل فیسبوک یا گوگل بگیرید و در قالب یک زمان سنج معکوس به عنوان ویجت در هوم اسکرین تان نمایش دهد. افزون براین می تواند رخداد هایی که ذخیره کرددید را به اشتراک می گذارد.

اگر بخواهید برای زمان سنج معکوس خود عکس بگذارید در برنامه فوق به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

 

ویژگی ها :

امکان به اشتراک گذاری رخداد ها شبکه اجتماعی فیسبوک

امکان ارسال رخداد ها با ایمیل

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود