آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی هدایت جنگنده با ماموریت های گوناگون آیکون

Skyward War - Mobile Thunder Aircraft Battle Games

بازی هدایت جنگنده با ماموریت های گوناگون
4.6 (4110) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , هوایی

رؤیای پرواز از کودکی در وجود همه ما بوده و رفته‌رفته باگذشت زمان این رؤیا کم‌رنگ شده و چالش‌های زندگی جایش را گرفته است. اگر می‌خواهید رؤیای کودکی خود را تجربه کنید بازی Skyward War – Mobile Thunder Aircraft Battle Games را امتحان کنید چراکه در آن می‌توانید هر جت جنگی که می‌خواهید را انتخاب کنید و از روی باند فرودگاه به پروازش درآورید همچنین اگر مایل بودید می‌توانید سایر هواپیماها را هدف بگیرید و با راکت و تیربارتان نابودشان کنید. اگر می‌خواهید مأموریت‌های گوناگون این بازی را تجربه کنید می‌توانید باهدف گرفتن سایر جت امتیاز کسب کنید و افزون برافزایش سطح تان جتی که با آن پرواز می‌کنید را نیز تغییر دهید.

در ضمن این بازی به گونه طراحی‌شده که با حجمی کم حس یک پرواز جذاب را به شما انتقال دهد.

 

 

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 2.3 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.1.4
  • اندازه : 24M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/04/10
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود