آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Celtic Garden HD v2.0.0.2422

Celtic Garden HD وال پیپر لایوی است که شما را به یک بیشه پنهان در جنگل خواهد برد که از زیبایی های بسیار شگفت انگیزی برخوردار است . این کاغذدیواری همچنین با بهره گیری از افکت های مختلف متناسب با شرایط آب و هوایی که در آن قرار دارید تغییر خواهد نمود . به طور مثال هنگام بارش باران در این وال پیپر نیز شاهده پایین افتادن قطرات آب خواهید بود .

تغییرات نسخه 2.0.0.2422 :

رویداد های جدید برای روز سن پاتریک

پوسته جدید پاییز

گزینه های جدید برای زندگی در باغ

بهبود عملکرد و کاهش مصرف باتری

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • وال پیپر خیلی قشنگیه. مخصوصا میتونی تغییراتی که میخوای روش انجام بدی عالیه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود