آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fly Cargo v2.1.2

در بازی Fly Cargo لذت هدایت چرخ بال را تجربه کنید.
در این بازی شما باید با استفاده از مهارت رانندگی خود چرخ بال را برای حمل محموله ها هدایت کنید و به این وسیله مراحل دشوار گیم را پشت سر بگذارید.

ویژگی ها :
– فیزیک واقع گرایانه چرخ بال
– به روز رسانی سطوح جدید به طور منظم
– شبیه سازی پرواز با چرخ بال

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • Mohammad.MTZ راست میگه.منم تامرحله ی 9 رفتم بعد گفت باید آپدیت شه.اینترنت وصل میشم آپدیت نمیشه

  • بازی خیلی جالبیه فقط بعضی وقتا تاچ روش گیر میکنه و اینکه از مرحله ی 10 به بعد میگه باید کانکت شی و بازی رو رست کنی.اینکارو کردم ولی درست نشد که هیچ گاهی اوقاتم بالا نمیاد!
    چیکار باید کرد؟

  • از مرحله 10 به بعد ارور میده

  • GIO=force close

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود