آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Falling Monsters v1.0

هیولاها را آزاد کرده و آنها را به سیاره مانسترانوس بازگردانید !
شب گذشته هیولاهای دوست داشتنی سیاره مانسترانوس به صورتی مرموز توسط بلورک شیطانی در قل و زنجیر کشیده شده و به اسمارت فون شما آمده اند و اکنون این وظیفه شماست که آنها را از بند اسارت رهایی بخشیده و کمک کنید تا به محل زندگی اصلی خود بازگردند . در بازی Falling Monsters همانگونه که از نامش پیداست می بایست هیولاهایی را که در حال سقوط از صفحه نمایش هستند نجات داده و به سوی بازگشت راهنمایی شان کنید . آنهایی که هم رنگ هستند را در کنار یکدیگر قرار دهید تا شاهد افزایش قدرت شان شوید .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • برادران ادمین لطفاً به حرف (ن) فانتزی رسیدگی کنند…

  • bazam sheytan parasti

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود