آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mobi Calculator PRO v1.3.12

همیشه همراه داشتن یک ماشین حساب کارآمد مورد استفاده قرار می گیرد.

حتما تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده است که در مکانی قرار گرفته اید که نیاز به انجام محاسبات ریاضی داشته اید و به یک ماشین حساب احتیاج پیدا کرده اید اما به دلیل مشکل بودن حمل یک ماشین حساب مهندسی شما آن را به همراه نداشته اید و نتوانسته اید در آن لحظه به آنچه می خواسته اید برسید.حال ما با معرفی این ماشین حساب که در رده بهترین ها از نظر دقت و امکانات است به حل محاسبات ریاضی شما در هر مکان و زمان پرداخته ایم.

توجه:برای بهتر کار کردن این ماشین حساب ، بهتر است آخرین نسخه SwiftKey را نصب کنید.

ویژگی ها :

– محاسبه عبارات ریاضی

– محاسبه زمان (در دو حالت)

– توابع مثلثاتی. رادیان و درجه

– توابع لگاریتمی

– داشتن History و حافظه

– قابلبت ذخیره سازی پرونده ها

– ظاهری ساده و کاربردی

– دکمه های بزرگ

– ویژگی های دیگری که با نگه داشتن هر دکمه نمایان میشوند

– پوسته های متفاوت

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود