آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Aircraft Pro Live Wallpapers v1.0

اگر به هواپیما علاقه مندید و می خواهید بک گراند اندرویدتان هواپیماهایی غول پیکر باشند که فرود می آیند و بر می خیزند پیشنهاد می کنیم وال پیپر Aircraft Pro Live Wallpapers را که بدین منظور طراحی گردیده است از دست ندهید . این وال پیپر لایو بسیار زیبا دارای 5 پوسته مختلف است که هر یک دارای طراحی متفاوتی بوده و می توانند محیط های متنوعی را برایتان به ارمغان آورند . پشتیبانی این وال پیپر از شتابسنج ، امکان پرواز کردن با هواپیماها را نیز درا ختیارتان قرار خواهد داد .

ویژگی ها :
– گرافیک اچ دی
– 6 پوسته متفاوت
– 3 گونه هواپیمای مختلف
– امکان کنترل کردن سرعت حرکت ابرها
– و …

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود