آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

History Eraser Pro v4.4.6

 History Eraser Pro می تواند تنها با یک لمس تمامی اطلاعات ذخیره شده از تاریخچه کارهایی که درون اندرویدتان انجام داده اید را پاک کرده و هیچ ردپایی از شما باقی نمی گذارد . این اپلیکیشن با پاک کردن پیامک ها ، کلیپبورد ، فایلهای کش ، لیست تماس های دریافتی و تاریخچه جستجوهای انجام شده را به طور کامل پاکسازی می نماید . بدین ترتیب افزون بر اینکه امنیت حریم خصوصی شما بیشتر می شود فضا مفید دستگاه تان که به خاطر نگهداری این اطلاعات در حال مصرف بوده است بازگردانی می شود .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود