آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sheep Up!™ v1.01

شما تنها امید گوسفند عروسکی داخل جعبه هستید تا بتواند باز هم پیش اسباب بازی های قدیمی که با آنها دوست بوده است بازگردد . به گوسفند کوچولو کمک کنید تا با پریدن و رسیدن به بالای جعبه راه گریزی بیابد . Sheep Up! با داشتن مراحل بسیار زیبا و البته اعتیاد آور خود می تواند اوقات آسودگی شما را به شیرینی پر کند . گیم پلی بازی از شتابسنج دستگاه بهره جسته و با دارا بودن آپشن های متفاوت نظیر افزایش دهنده های قدرت و تنظیمات گوناگون محیطی جذاب را برایتان فراهم می آورد .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود