بازی ابرقهرمانی روب نینجا آیکون

Rope Frog Ninja Hero - Strange Gangster Vegas

بازی ابرقهرمانی روب نینجا
4.2 (13651) امتیاز در گوگل‌پلی
اکشن , بازی

بازی شهری پر از جرم و جنایت را نشان می‌دهد که مجرمان در آن با خیال راحت زندگی می‌کنند و برای به دست آورند آنچه می‌خواهند باجان مردم بازی می‌کنند در چنین شرایطی که دنیا را ظلم و جنایت پرکرده است نیاز به یک ابرقهرمان به‌شدت احساس می‌شود؟آیا شما حاضر هستید قهرمان این شهر شوید و مردم را از دست این جانی‌ها نجات دهید؟آیا حاضر هستید در دنیای پر از دزدها و آدمکش‌ها باجانی ها بجنگید؟اگر پاسختان مثبت است به خیابان بیاید و با ماشین‌ها بی راننده گانگسترها را هدف بگیرید. در ضمن برای یافتن مجرمان می‌توانید از ماشین، موتور و دوچرخه دیگران استفاده کنید تا سریع‌تر به محل برسید.

شاید برایتان این سؤال پیش‌آمده باشد که شما به‌عنوان یک ابرقهرمان چه ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای دارید؟ در پاسخ این پرسش باید بگوییم قدرت شما در چشمانتان است.چشم‌های شما به لیزری قدرتمند مجهزاست که می‌تواند هر موجودی را نابود کند و فقط دقت کنید جایی از آن استفاده کنید که اشعه‌ها خودتان را دربر نگیرد.البته این تمام توانایی ابرقهرمان شما نیست چراکه این قهرمان با طنابی که دارد می‌تواند بالای هر ساختمانی برود و با دست‌ها چسبنده‌اش شیشه‌ها را بپیماید.البته اگر می‌خواهید دامنه قدرتتان را بیشتر کنید می‌توانید به فروشگاه رفته و توانایی‌هایی جدید برای خود بخرید.

این بازی از نوع گیم های جهان باز است و شما با رفتن به جاهای مختلف می‌توانید با گروه‌های جنایت‌کار کشورهای چین،مکزیک،ژاپن و… مبارزه کنید و با دزدیدن تفنگ‌ها و ماشین‌هایشان راحت‌تر شکستشان دهید.

 

ویژگی‌ها:

امکان خرید بینهایت اسلحه از فروشگاه بازی

جاده‌های متعدد با ویژگی‌های مختلف برای کشف کردن

داشتن ماشین‌های جذاب با گرافیک واقعی

اجرای بازی با گرافیک HD

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.5.6
  • اندازه : 152M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1400/03/10

ویدیوی معرفی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود