آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Penguin Jump Saga vp2.2

Penguin Jump Saga یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که شما باید به پنگوئن کمک کنید تا خانواده اش را نجات دهد. خانواده پنگوئن در قطب شمال به دام کوسه ها افتاده اند و وظیفه شما این است که آن ها را نجات دهید. تنها راه نجات خانواده پنگوئن این است پنگوئن باید به صورت مداوم بپرد. شما باید از خانواده خود در برابر کوسه ها و ماهی ها محافظت کنید. تمام اهتمام و تلاش خود را برای پریدن و لیز خوردن به کار بگیرید تا بتوانید خانواده خود را نجات دهید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • من بازی air penguin رو کاملا تا آخر رفتم. امیدوارم اینم یه ورژن جدید از اون باشه…

  • این احیانا یه کپی ضایع از بازی air penguin نیست؟یا مثلا نسخه ی جدیده شه؟؟؟؟!

    • اره دقیقا مثل همونه……حتی اون کوسه ها هم دقیقا کپی از air penguin هست…!

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود