آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019
احتمالا می‌پسندید 5 نرم افزار ویرایش سریع و حرفه ای عکس 2019

Handy Photo v1.1

Handy Photo یک نرم افزر جهت ویرایش حرفه ای عکس ها می باشد. به ویرایشگر عکس خوش آمدید! این نرم افزار به کار کسانی می آید که به صورت مداوم با عکس کار می کنند. اگر می خواهید عکس های خود را به صورت حرفه ای ویرایش کنید حتما از این نرم افزار استفاده کنید. به کمک این نرم افزار قادر خواهید بود تا عکس ها را بریده و حجم آن ها را کاهش دهید. همچنین شما می توانید رنگ بندی عکس ها را تغییر دهید.

ویژگی های اصلی:

ویرایش حرفه ای عکس ها

برش عکس ها

بهینه سازی شده با گوشی های دو هسته ای همراه با گرافیک بالا

بهترین فن آوری برای رتوش عکس ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود