آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Stencil Weather v2.0.2

Stencil Weather یک نرم افزار جهت پیش بینی وضع هوا برای سیستم عامل اندروید می باشد. این نرم افزار با استفاده از رابط کاربری زیبا, به یکی از بهترین و زیباترین نرم افزار ها در زمینه پیش بینی وضع هوا تبدیل شده است. ویدجت های هواشناسی این نرم افزار بسیار زیبا و نوین هستند. با استفاده از آن می توانید از وضعیت آب و هوایی شهر های مختلف مطلع گردید. قابل توجه است که با استفاده از ویدجت های مخصوص, می توانید رابط کاربری گوشی را نیز بهبود ببخشید!

ویژگی های اصلی:

پیش بینی وضعیت آب و هوایی شهر مورد نظر

پیش نیبی آب و هوا تا 6 روز

دریافت اطلاعات درباره ماه و خورشید

استفاده از آیکون های زیبا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود