آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Beach Water Live Wallpaper + v1.8.0

Beach Water Live Wallpaper لایو والپیپر زیبای امواج آب برای برای سیستم عامل اندروید می باشد. این لایو والپیپر هر تصویری که ارائه دهید را به امواج آب تبدیل می کند. کافی است یک عکس را انتخاب کرده و وارد این لایو والپیپر کنید. در آن صورت تصویر مورد نظر را در آب مشاهده خواهید کرد که به صورت امواج در آمده است. فقط کافی است صفحه نمایش گوشی خود را لمس کنید. افزودن افکت صدا از جمله ویژکی های اصلی این لایو والپیپر می باشد.

ویژگی های اصلی:

انتخاب پس زمینه های سفارشی

برنامه ریزی برای سایز موج ها

لرزش گوشی اندرویدی برای ایجاد موج قدرتمند تر

افزودن افکت باران و صدا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود