آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

AppMonster Pro Backup Restore v2.7.0

AppMonster Pro Backup Restore یک نرم افزار کاربردی جهت مدیریت نصب اپیلیکشن ها برای سیستم عامل اندروید می باشد. اگر به دنبال یک نرم افزار کاربردی در جهت مدیریت اپیلیکشن ها هستید، حتما از این نرم افزار استفاده نمایید. همه چیز در مورد نصب اعم از پاک کردن، تهیه پشتیبان و مدیریت همراه با رابط کاربری زیبا در اختیار شما خواهد بود. شما به راحتی می توانید از اپیلیکشن های خود پشتیبان تهیه کنید و آن ها را حذف، نصب کرده و یا به اشتراک بگذارید.

ویژگی های اصلی:

قابلیت پشتیبان گیری از اپیلیکشن ها

امکان حذف اپیلیکشن ها

مدیریت بر برنامه ها و بازی ها

قابلیت بازیابی از مموری کارت

به اشتراک گذاری برنامه ها از طریق فیسبوک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود