آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fireball SE v1.0

Fireball SE یک بازی اکشن و هیجانی برای سیستم عامل اندروید می باشد. این بازی می تواند بسیار اعتیادآور باشد. در این بازی باید با استفاده از توپ های اتشین دشمنان خود را نابود کنید و آن ها را از بین ببرید. در این بازی 3حالت و 2 سطح منحصر به فرد نیز وجود دارد. قابل توجه است که شما قادر خواهید بود تا سرعت بازی را افزایش یا کاهش دهید.

ویژگی های اصلی:

استفاده از مواد منفجره

کسب امتیاز 5 در گوگل پلی

در دسترس بودن 3 حالت مختلف

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • رویxperia ray نصب میشه

    • بله دوست عزیز نصب میشه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود