آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Combo Crew v1.0.5

Combo Crew یک بازی اکشن و فانتزی برای سیستم عامل اندروید می باشد. در جهانی که یک مشت راه حل های متعدد و مقرون به صرفه وجود دارد، آقای رئیس قصد دارد تا مبارزان را شکست بدهد. شما باید خود و سایر مبارزان را به بالای برجی که آقای رئیس مستقر است برسانید و او را نابود کنید. تمامی نیروهای خود را جمع آوری کرده و به بالای برج برسانید.  قابل توجه است که شما همچنین، می توانید این بازی را نیز به صورت آنلاین انجام دهید.

ویژگی های اصلی:

پشتیبانی از زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، پرتغالی

امکان بازی به صورت آنلاین با دوستان

هنگام سازی خودکار

مبارزه فانتزی با آقای رئیس

استفاده از 80 تاکتیک مختلف

سبک منحصر به فرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود