آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Infinite Universe v1.4.1.1

Infinite Universe یک بازی فکری و ماجراجویانه برای سیستم عامل اندروید می باشد. در هزاره چهارم، امپراطوری به نام Mandellian به جنگ با ارتش شورشی اعزام شده است. برای او یک ماموریت انفرادی پیش آمده و قصد دارد تا رهبر اصلی این شورش را سرنگون کند. او باید از ذهن و فکر خود کمک بگیرد. اما کمی صبر کنید! چگونه می توانید این کار را انجام دهید؟ شما باید این راز را کشف کنید، البته اگر قصد دارید سرنوشت خود را تعیین کنید.

ویژگی های اصلی:

نامزد دریافت بهترین جایزه در سال 2012

موسیقی هیجان انگیز

داشتن دایره المعارف گسترده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • این هتمین بار نظر اولم پس هیچ اتفاقی نمیوفته

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود