آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

SkyORB v2.0.0

SkyORB یک نرم افزار علمی برای سیستم عامل اندروید می باشد. اگر به علم نجوم علاقه مند هستید، حتما از این نرم افزار استفاده نمایید. این اپلیکیشن ، با ارائه نقشه های سه بعدی و ستاره شناسی به یکی از بهترین نرم افزار های علمی در دنیا تبدیل شده است . تصاویر سه بعدی سیاره ها و ستاره های دنباله دار را در این نرم افزار مشاهده کنید. با به کار گیری این برنامه می توانید از موقعیت سیاره ها نسبت به خورشید مطلع شوید .

ویژگی های اصلی:

سریع و سبک

ارائه نقشه های سه بعدی

ارائه تصاویر سه بعدی سیاره ها

نمایش ستاره های دنباله دار و موقعیت ماهواره ها

نمایش شب و روز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • به معنای واقعی کلمه:اششششغاله

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود