آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ARLiberator for AppRadio v2.51

ARLiberator for AppRadio یک نرم افزار کاربردی برای سیستم عامل اندروید می باشد . به کمک این اپلیکیشن می توانید به آسانی کنترل قسمت اعظم تبلت خود را به AppRadio2 بسپارید. می توانید با این نرم افزار، موسیقی مورد نظر خود را پخش نمایید و سپس با استفاده از کنترل های صوتی، آهنگ مورد نظر را تغییر دهید. همچنین می توانید کنترل جی پی اس را به این نرم افزار بسپارید. از قابلیت اصلی این نرم افزار که شما را خشنود خواهد کرد  این است که هنگام وصل کردن  HDMI به تبلت ، صفحه نمایش تبلت را خاموش خواهد کرد.

ویژگی های اصلی:

خاموش کردن صفحه نمایش هنگام وصل شدن به HDMI

کنترل تبلت اندرویدی

شروع در هنگام بوت

تشخیص خودکار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود