آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wizard and Dragon Defense v1.0.0

Wizard and Dragon Defense یکی دیگر از سری بازی های اکشن و جنگی برای سیستم عامل اندروید می باشد. در این بازی، نیروی جادو و نیروی  خوبی با هم مخلوط شده اند. در این بازی اکشن شما باید سعی کرده تا نیروی جادویی را از بین ببرید. نیروهای خوب باید در مقابل نیروی های شیطانی و دیگر هیولا ها از خود دفاع کنند. قهرمانان این بازی، باید خود را در برابر تهدید های ارواح ترسناک نشان دهند و با آن ها مبارزه کنند.

ویژگی های اصلی:

بیش از 60 سطح مختلف

ساخت ارتش جادویی

امکان صعود به سطح های بالاتر

دفع حمله جادوگران

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود