بازی باشگاه بدن سازی قهرمان ها آیکون

Bodybuilder Fighting Club 2019: Wrestling Games

بازی باشگاه بدن سازی قهرمان ها
4.3 (26171) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , رزمی

تصور کنید وارد یک باشگاه شدید که همه قهرمان های دنیا در ورزش های رزمی آنجا هستند و رشته هایی همچون بوکس،موی تایلندی،جودو،کاراته و سایر ورزش های مبارزه ای را آموزش می دهند. در بین این همه قهرمان کدام را انتخاب می کنید؟چرا؟

در این بازی شما به باشگاه بدن سازی ای می روید که همه ورزش های رزمی را دارد و در قالب مراحل متعدد باید هر کدام از این ورزش ها را بیاموزید و با فنون شان آشنا شوید (دقت کنید در هر مرحله مقداری مشخص خون دارید و باید تکنیکی خاص را اجرا کنید.)

در بازی فوق تلاش شده به جزئیات توجه شود و تمامی چیز هایی که در یک باشگاه اتفاق می افتد برای شما هم پیش آید در ضمن شیوه تصویر برداری این بازی سوم شخص است و تصاویری که به شما نمایش داده می شود سه بعدی می باشد.

نکته

در این بازی می توانید قهرمان خود را انتخاب کنید و بر اساس سلیقه تان شخصی سازی اش کنید فقط باید برای شخصی سازی شخصیت پول داشته باشید.

پول در آوردن در این بازی به بستگی به توانایی شما در مدیریت نبرد ها دارد پس سعی کنید پیش از این که ضربه ای بخورید حریف را ناک اوت کنید

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.1 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.5
  • اندازه : 41M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/04/23
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود