نرم افزار آموزش جامع زبان انگلیسی آیکون

Dehkade Zaban

نرم افزار آموزش جامع زبان انگلیسی
4.7 (5897) امتیاز در گوگل‌پلی
آموزشی , نرم افزار

تا کنون به این فکر کرده اید که چرا یادگیری زبان انگلیسی مهم است؟حتما  پاسخ تان به این پرسش این است که زبان انگلیسی یک زبان بین المللی است و یادگیری آن به معنای ارتباط با دنیاست.اما چطور با کمترین هزینه می توان این زبان جذاب بین المللی را آموخت؟ پاسخ ما استفاده از نرم افزار هایی همچون دهکده زبان است.

این نرم افزار به کاربر کمک می کند در کمترین زمان ممکن آموزش های لازم را ببیند و توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را بدست آورد. در ادامه ویژگی های این برنامه شرح داده شده است.

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 9.1
  • اندازه : 13M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/12/19

مراحل نصب نرم افزار دهکده زبان

نصب نرم افزار دهکده زبان بسیار ساده است و در سه مرحله زیر خلاصه می شود.

  • پس از دریافت دهکده زبان آن را نصب و اجرا کنید.
  • در نخستین صفحه برنامه از شما خواسته می شود مجوز دسترسی به حافظه را به برنامه بدهید تا فایل هایی که از سرور اش می گیرد را درون حافظه تان بریزد.
  • در گام نهایی پس دادن دسترسی باید صبر کنید تا فایل ها از سرور گرفته شود و صفحه خانه برنامه برایتان باز شود.

آموزش گرامر با نرم افزار دهکده زبان

گرامرها همانند ستون هایی هستند که زبان انگلیسی را استوار ساخته از این رو هر کس که می خواهد به این زبان سخن بگوید  باید دستور زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزد.نرم افزار دهکده زبان در قالب درس های مختلف به شما در یادگیری دستور زبان انگلیسی یاری می رساند و تمامی مباحث این حوزه را می آموزد.

آموزش مکالمه با نرم افزار دهکده زبان

هر چقدر هم که واژگان و گرامر های زبان انگلیسی را بلد باشد بازهم برای ارتباط با یک فرد خارجی نیاز به دانستن اصلاحات و قواعد مکالمه دارید.نرم افزار دهکده زبان در درس های گوناگون خود به شما گفتگو در شرایط مختلف را می آموزد و از یافتن و یادگیری اصطلاحات بی نیاز تان می سازد.

پادکست های زبان انگلیسی

اگر عاشق گوش دادن فایل های صوتی انگلیسی هستید نرم افزار دهکده زبان را دانلود کنید چرا که این نرم افزار پادکست های انگلیسی مبتدی و متوسط بسیاری دارد و به راحتی می تواند در کنار گوش دادن به متن قواعد و کلمات بسیاری را به شما بیاموزد.

بخش استریم نرم افزار دهکده زبان

یکی از سریع ترین راه های آموزش زبان گوش دادن به اخبار است نرم افزار دهکده زبان گنجینه ای بزرگ از این فایل های صوتی دارد که به رایگان می توانید از آنها استفاده کنید.

کتاب های انگلیسی نرم افزار دهکده زبان

اگر دنبال یادگرفتن تلفظ صحیح کلمات در هنگام خواندن یک متن هستید نرم افزار دهکده زبان را نصب کنید چون این برنامه در قالب کتاب های گوناگون به شما تلفظ کلمات مختلف را می آموزد.

جعبه لایتنر

نرم افزار دهکده زبان برای تثبیت واژگان در ذهن شما بخش جعبه لایتنر را به خود افزوده است. در روش لایتنر هر روز چند کلمه به کاربر نشان داده می شود و روز بعد در مورد یادگیری آن واژگان از او سوال می شود اگر یاد گرفته بود آن کلمه از لیست کلمات حذف می شود اما اگر یاد نگرفته بود آنقدر در روز های بعد تکرار می شود که فرد آن واژه را به خاطر بسپارد.

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار
  • سلام خسته نباشید بنده می خواستم دهکده زبان را بر روی کامپیوتر نصب کنم آی این امکان هست ؟

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود