آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بازی جدول پلاس با جدول های گوناگون و دشوار آیکون

Jadval Plus

بازی جدول پلاس با جدول های گوناگون و دشوار
4.6 (571) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , فکری

در گذشته یکی از راه های آزمودن اطلاعات عمومی پر کردن جدول بود از این رو عده بسیاری از جوان های قدیمی هنوز هم برای ساعات فراغت خود از جدول استفاده می کنند.بازی جدول پلاس شما را از خرید روزنامه و مجلات برای پر کردن جدول های شان آسوده کرده و در قالبی جذاب و کاربر پسند امکان حل جدول را برای تان فراهم ساخته است.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 2.28
  • اندازه : 9M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/06/21

شیوه نامه انجام بازی جدول پلاس

  • بازی را از کادر دانلود دریافت کرده و اجرا کنید.
  • یکی از دسته بندی هایی که در صفحه اصلی است را انتخاب کنید.
  • وقتی نخستین جدول برای تان باز شد با انتخاب دو واژه جای شان را تغییر دهید تا کلمه ای که آن بخش از جدول می خواهد بدست آید.

نکته:

دقت داشته باشید جهت پر کردن جدول و توضیحات کلمه خواسته شده به شما در توضیحات خانه های صورتی رنگ جدول گفته شده است.

چگونه از بازی جدول پلاس برای حل جدول هایش کمک بگیرم؟

برای گرفتن کمک از بازی باید روی آیکان علامت سوال در سمت راست بالای تصویر کلیک کنید سپس برای پیدا کردن واژه خواسته شده دکمه اول که روی اش نوشته نمایش یک حرف درست 25 سکه را بفشارید. اگر هم خواستید به کلی مرحله را پشت سر بگذارید دکمه رد کردن مرحله بدون حل جدول 60 سکه را بفشارید.

کمک های رایگان در بازی جدول پلاس

اگر می خواهید یک یا دو حرف در جدول در جای درست خود قرار گیرند و بابت آن پولی پرداخت نکنید روی دکمه کمک رایگان در بالای نمایشگر کلیک کنید و در پیامی که پیش روی تان باز می شود دکمه نمایش ویدیو را بفشارید.

دسته بندی جدول ها در برنامه جدول پلاس

در بازی جدول پلاس شما با 36 مرحله جذاب در هر دسته سر و کار دارید که به تدریج با پیشرفت تان مراحل دشوار تر می شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود