Galaxy S4 Live Wallpaper v1.8

تصویر زمینه Galaxy S4 Live Wallpaper برای افرادی طراحی شده است که دوست دارند صفحه نمایش خود را سفارشی کرده و آن را شیک و زیبا نگاه دارند . از این پس تصویر  زمینه ها به صورت شناور در صفحه نمایش گوشی اندرویدی شما خواهند بود . شما می توانید به آسانی ذرات معلق را فعال و یا غیر فعال کنید . به شما توصیه می کنیم که این تصویر زمینه ها را به مموری کارت خود انتقال داده تا سریغ تر اجرا شوند . به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم که حتما این مجموعه تصاویر را بر روی گوشی خود قرار دهید  .

ویژگی های اصلی:

بسیار شیک و زیبا

تصویر زمینه های گلکسی اس 4

وضوح خیلی خوب تصاویر

 

تغییرات نسخه اخیر:

افزوده شدن 2 تصویر زمینه جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • درود بر شما:لایو والپیپر بسیار زیباییست مخصوصا Styl 7.ی خواهش کوچک از شما دارم و اون اینکه اگر برای شما امکانش هست این دو لایو والپیپر رو هم در سایتتون قرار بدید یکی nexus 7 2 Live Wallpaper HD و دومی Magic Jelly Beans LiveWallpaper من عکساشونو توی گوگل دیدم.بسیار سپاس از سایت بسیار خوبتون.پاینده باشید.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود