Cruel Games: Red Riding Hood v1.0 + Data

 داستان بازی Cruel Games: Red Riding Hood  درباره زن بی گناهی است که در یک بیماری به دام افتاده است ! پری ستمکار نامزد شما را دزدیده و اکنون او قصد دارد تا با قرار دادن مراحل چالش انگیز شما را برای جستجوی نامزدتان دلسرد کند . قاتل روانی ای  در این بازی وجود دارد که به Red Riding Hood ملقب شده است . شما بایستی با حل معماها و پازل های متعدد ، کسی که دوست دارید را نجات دهید . لازم به ذکر است که این بازی در فروشگاه گوگل پلی امتیاز 5 را کسب نموده و یکی از بهترین و برترین بازی های تولید شده برای سیستم عامل اندروید می باشد .

ویژگی های اصلی:

وجود 38 مکان وحشت زده

وجود اشیا های پنهان

بسیار زیبا و هیجانی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • من عاشق بازی های هیدن ابجکتم لطفا از این بازی ها بیشتر بذارید. وقتی شروع می کنم به بازی تا تمومش نکردم ول نمی کنم. بازی هایی که فکر ادمو به کار می ندازه خیلی بهتر این بازی های خشونت امیز و مزخرفه.

 • خیلی هم خوب نبود

 • آیا تو بازی میشود حرکت کرد یا باید اشیا پیدا کرد خواهش می‌کنم زودتر جواب بدین چون دارم دان میزنم

  • اگه دان کردی به منم بگو که حرکت میکنه یا نه .

   من هنوز دان نکردم .

   با تشکر

   • کلآ بازیهای این شرکت سبک پیدا کردن اشیا هست اما بازی فریم به فریم حرکت می کنه و دیالوگ داره… من رو پی سی یکیشو دارم

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود