Angry Birds Space HD v1.5.2

 بازی Angry Birds Space HD  جدیدترین نسخه از سری بازی های پرندگان خشمگین می باشد . اکنون شما این بازی را در فضا تجربه خواهید کرد ! پس از اینکه خوک های غول پیکر تخم مرغ ها را ربودند ، این پرندگان بسیار عصبانی شده و اکنون آن ها در فضا به دنبال این تخم مرغ ها هستند . اکنون شما توسط خوک ها احاطه شده اید ! با گذراندن مراحل متعدد قادر خواهید بود تا این خوک های مزاحم را از بین برده و تخم مرغ ها را پیدا کنید . لازم به ذکر است که این بازی شامل 150 مرحله هیجانی همراه با گیم پلی دیدنی و جذاب می باشد . به شما کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم که به هیچ عنوان این بازی را از دست ندهید .

ویژگی های اصلی:

بیش از 150 مرحله هیجان انگیز

به روز رسانی مرتب بازی

پس زمینه های بسیار زیبا

گیم پلی دیدنی و جذاب

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی جهت بهبود تجربه کاربران با بازی

بهبود عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • مرسی خیلی عالی بود ! چند روز دیگه تولد برادرمه جمعا 30 تا بازی و والپیپر سفارش داده که روی کادوی تولدش بریزم منم همه ی بازی ها و… رو از اینجا دانلود کردم فکر کنم خیلی خوشحال بشه !

 • i love you admin jooooooon

 • ادمین عزیز آیا مثل آخرین نسخه هفتگی آپدیت میشه یا 150 مرحله همین الان در دسترسه؟

  فدا مدا …

  • امین جان اعلام شده که به صورت هفتگی آپدیت میشه و مراحل جدید هم به آن اضافه میشه
   موفق باشید

 • من هم از شرکت روویو و هم از شما بسیار سپاس گذارم

  • مرسی دوست عزیز شما نسبت به ما لطف دارید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود