آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wordfeud v2.5.9

 Wordfeud FREE یک بازی چند نفره و هیجان انگیز برای سیستم عامل اندروید می باشد . شما بایستی کلمات را ایجاد کرده و آن ها را در کاشی های 15 در 15 قرار دهید . این بازی بسیار هیجانی بوده و مطمئنا از بازی کردن خسته نخواهید شد . شما باید با بیش از 20 میلیون رقیب در سراسر جهان  مبارزه کنید . دقت داشته باشید که این بازی از زبانهای انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی، هلندی، نروژی، سوئدی، دانمارکی و فنلاندی پشتیبانی می کند . 

ویژگی های اصلی :

قرار دادن کلمات در کاشی های 15 در 15

به چالش کشاندن دوستان

ایجاد کلمات متعدد

 

تغییرات نسخه اخیر :

رفع برخی اشکالات جزئی

نمره دادن به مراحل

اضافه شده آمار

 برطرف کردن مشکل دعوت کردن دوستان از فیس بوک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود