آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dungeon of Legends v1.0

 در بازی Dungeon of Legends  بایستی با استفاده از قدرت سحر و جادو به یک جهان فوق العاده خطرناک سفر کنید . اکنون به عنوان یک تازه کار باید از قدرت سحر و جادوی خود  استفاده کنید ! ماموریت شما در این بازی این است که برج را تکمیل کنید . این برج ها شامل زمینه های مختلف از جمله اتاق توهمات همراه با بیش از 74 اتاق پازل دیوانه کننده است . برای حل کردن این پازل ها به شجاعت بسیار بالایی احتیاج خواهید داشت .  در هر اتاقی  یک فرد در انتظار شماست ! اما دقت داشته باشید که نباید به این اتاق ها اعتماد کنید ، زیرا در هنگام ورود به آن ها با تله های متعددی از سوی دشمنان رو به رو خواهید شد . ا قابلیت اصلی این بازی می توان به گرافیک سه بعدی و هیجان بسیار بالای بازی اشاره داشت .

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • salam.Aia roi HTC one v miad ya na,rasti sink ke nmikhad

    • سلام. بله میاد. خیر سینک نمی خواد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود