آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Slender Man! Chapter 1: Alone v6.3 + data

 اگر دنبال کننده بازی های ترسناک هستید ، به هیچ عنوان بازی Slender Man! Chapter 1: Alone را از دست ندهید . این بازی بر اساس یک افسانه ای  به نام مرد باریک و دراز ساخته شده است . ببینید که چه مدت می توانید قبل از اینکه مرد بلنک و باریک شما را بگیرد  زنده بمانید. اکنون تنها نیرویی که در اختیار دارید ، عقل و هوش شماست ! آیا می توانید تمام صفحات مخفی را قبل از اینکه مرد بلند و باریک شما را بگیرد را پیدا کنید ؟ لازم به ذکر است که این بازی ممکن است با  Samsung Galaxy Y سازگاری نداشته باشد !

تغییرات نسخه اخیر:

رفع مشکلات مربوط به اجرای بازی در صفحه نمایش های کوچک

رفع برخی اشکالات جزئی بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
 • دیتا مال این نیست.بدون دیتا هم کار میکنه

 • سلام
  خدمت اساتید…
  راست میگه بنده خدا…
  این تبلیغ80% صفحه گوشیه اکسپریامینی منو گرفته…
  جای دیگه ندارین بذارین?
  معلومه که بابت این تبلیغ خیلی پول دادن!
  بی زحمت یه 20% دیگه بزرگ کنین تا سایت تبلیغاتی بشه!

  • الان بخندیم یا گریه کنیم؟

 • salam be admine gol
  agha lotfan in esam ro az in goshe safhe samte chap bardarin chon man safe goshim kochike mikham zoom konam matalebo bekhonam kolle safe ro in esam migire kolli asabamo khord mikone kkollan hal gire khaheshan bardarin

 • تو این بازی دقیقا باید چیکار کنیم؟

 • هورااااااا نظر اول بازی باحالیست دانلود کنید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود