آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Wayk – An alarm about Wayking v1.0

 نرم افزار Wayk – An alarm about Wayking  یک ساعت زنگ شخصی برای سیستم عامل اندروید می باشد . با استفاده از آن شما می توانید آلارم های متعددی را تعیین کنید . این برنامه به صورت کامل با سیستم عامل Jelly Bean و Ice Cream Sandwich سازگار بوده و به کاربران این نسخه از سیستم عامل اندروید این امکان را می دهد تا آن را بر روی گوشی خود نصب نمایند . از قابلیت اصلی این اپلیکیشن می توان به امکان اضافه کردن  توضیحات بر روی آلارم تعیین شده اشاره داشت .

ویژگی های اصلی:

رابط کاربری بسیار شیک

تعیین آلارم های متعدد

تنظیم زنگ هشدار

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

وجود برند آب و هوای جدید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود