آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Vritra v1.03

 100 سال پیش جهان مانند یک مکان بسیار آرام بود و مردم در صلح و صفا در کنار یکدیگر زندگی می کردند . با این حال یک اژدهای سیاه و سفید با افکار شیطانی خود وارد کشور شد . تمامی این ها در بازی Vritra  پدیدار می شوند .  این اژدها خود را امپراطور تمامی اژدها ها نامیده و قصد دارد تا ترس ، قتل عام و غارت را در سراسر جهان گسترش دهد . اکنون زمان آن فرا رسیده تا با یک اژدهای آبی جهان را دورباره روشن کنید . وظیفه شما در این بازی این است تا اژدها را کنترل کرده و دشمنان خود را از بین ببرید .

ویژگی های اصلی:

نابود کردن اژدهای شیطانی

نابود کردن تمامی دشمنان

گرافیک دو بعدی بازی

تغییرات نسخه اخیر:

رفع برخی اشکالات جزئی

به روز رسانی گرافیک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود