آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Chopper Drift v1.0

 در بازی Chopper Drift شما باید به عنوان یک خلبان زیرک و ماهر ماموریت های خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید . با جمع آوری سلاح های باور نکردنی ، قدرت های یو پی اس جدید و ارتقا هلیکوپتر ها قدرت خود را به دیگران نشان بدهید . دقت داشته باشید که در طول بازی با تله های بسیار خطرناکی رو به رو شده که باید تمام تلاش خود را به کار برده و از تمامی ها عبور کنید . همچنین لازم به ذکر است که با جمع آوری سکه قادر خواهید بود تا هلیکوپتر خود را ارتقا دهید .

ویژگی های اصلی:

جمع آوری سکه برای ارتقا هلیکوپتر

اجتناب از برخورد با تله ها و موانع

ارسال نمرات به حساب کاربری

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود