آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Giant Boulder of Death v1.6.1

هنگامی که یک تخته سنگ از از بالا به پایین سقوط می کند و هیچ کس زنده نمی ماند ! این تخته سنگ هنگام سقوط همه چیز را نابود می کند . تمامی این ها در بازی Giant Boulder of Death پدیدار می شوند . اکنون وظیفه شما این است تا با استفاده از این سنگ همه چیز را له کرده و هر چیزی که بر سر راهتان قرار می گیرد را از بین ببرید . دقث داشته باشید  که در این بازی شما باید بیش از 70 نوع اشیا را از بین ببرید . همچنین لازم به ذکر است که در هر مرحله به شما امتیازات بی شماری داده خواهد شد .

 

ویژگی ها  :

تخریب بیش از 70 نوع اشیا

دریافت نمره در هر مرحله

بسیار زیبا و هیجان انگیز

 

تغییرات نسخه 1.6.1 :

رفع بسیاری از مشکلات و بهبود عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود