آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

GoPro CamSuite Pro v1.8.0

نرم افزار GoPro CamSuite Pro این امکان را به شما می دهد تا فایل های رسانه ای خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید . به عنوان مثال این امکان را خواهید داشت تا عکس ها و فیلم های خود را با Media Browser  برنامه GoPro  همگام سازی کرده و آن را در قسمت Dropbox گوشی آپلود نمایید . همچنین لازم به ذکر است که برخی از ویدیو ها ممکن است به دلیل عدم سازگاری با سخت افزار گوشی به کندی پخش بشوند ، لذا برای این کار می توانید از پلیر هایی نظیر MX یا Dice استفاده نمایید .

ویزگی های اصلی:

به اشتراک گذاری رسانه ها با دوستان

مرتب سازی بر اساس اسم

آپلود فیلم ها و عکس ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود