آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Banx v1.4.5

با استفاده از Banx می توانید صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود را سفارشی کنید . این مجموعه شامل 800 آیکان و 12 تصویر زمینه بسیار زیبا و شیک بوده که می توانید آن ها را در صفحه نمایش تزیین کنید . دقت داشته باشید که آیکان های موجود در این مجموعه همگی به صورت اچ دی می باشند . همچنین لازم به ذکر است که این مجموعه آیکان ها بر روی لانچر های Apex ، Nova ، ADW ، Go و Holo قابل اجرا می باشند . 

ویزگی های اصلی :

در دسترس بودن بیش از 800 آیکان

سازگار با بیشتر لانچر ها

وجود 12 تصویر زمینه

تغییرات نسخه 1.4.5 :

بروز رسانی آیکان ها

اضافه شدن بخشی برای پاک کردن سریع آیکان ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود